Fasado Darbai

Home / Fasado Darbai

Fasadas – tai vienas iš pirmųjų dėmesį patraukiančių elementų pastate, todėl neabejojama, jog jis turi būti ir kokybiškas (apsaugoti nuo atmosferos reiškinių, t. y. lietaus, sniego ir kt.), ir išvaizdus (puošti pastatą). Mūsų specialistai atlieka profesionalius fasado darbus – fasadų šiltinimą bei fasadų renovaciją – skirstydami juos į:

  • tinkuojamus fasadus, apimančius polistireno ar vatos klijavimą, armavimą, dekoro įrengimą
  • ventiliuojamus fasadus, apimančius laikančiujų konstrukcijų įrengimą, akmens vatos instaliavimą, vėjo sluoksnio įrengimą ir išorinę apdailą
  • saidingą, kitaip vadinamą fasado apkala pasirinktomis medžiagomis. Mūsų patirtis rodo, kad Lietuvoje dažniausiai renkamasi fasadus dengti dailylentėmis, keraminėmis plytelėmis, tinkuoti dekoratyviniu tinku ir nudažyti, nes tai klimatui nepaveikūs būdai.

Atliekant fasado darbus labai svarbi tai atliekančių specialistų kvalifikacija, nes tokio pobūdžio darbai (fasado šiltinimas ir renovacija) atsakingas procesas ir investicija ne tik į ilgaamžiškumą, bet ir ateities perspektyvas, t. y. pastatas sunaudos mažiau šilumos energijos ir tokiu būdu Jums padidės galimybė sutaupyti. Vis dėlto tam, kad pastate kuo ilgiau išsilaikytų šiluma ir būtų kokybiškai sutvarkytas fasadas, reikia ir gerai išmanyti statybines medžiagas, jų savybes bei naudojimo reikalavimus.

Stengiamės išsiaiškinti kiekvieno kliento poreikius, patariame įvairiais fasado darbų klausimais ir siekiame užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę bei džiuginantį estetinį vaizdą.