Sienų Mūrinimas

Home / Sienų Mūrinimas

Šiuo metu rinkoje daugybė patogių ir efektyvių sprendimų, kaip mūryti sienas. Vis dėlto, klientams svarbiausias vienas kriterijus – kokybė, t. y. tvirtumas, geromis savybėmis pasižyminčios medžiagos ir garantija.

Dažniausiai mūrijant sienas naudojamos medžiagos – plytos arba blokeliai, tačiau būtina atsižvelgti ir į pamatų tvirtumą, būsimo namo pastato paskirtį ir savo poreikius. Kai kurios medžiagos yra tinkamos tik apdailai arba konstrukcijai, o kitos – ir apdailai, ir konstrukcijai, tad rinktis reikėtų atsakingai. Vis dėlto, visuomet reikėtų atsižvelgti į medžiagų gamintojų rekomendacijas, pasinaudoti patarimais. Pavyzdžiui, norėdami išsaugoti sienų ilgaamžiškumą ir apsaugoti sienas nuo įmirkimo, galite padengti jas hidrofobiniu skysčiu, tarp apdailos mūro ir šilumos izoliacijos įrenkti tarpus. Svarbu tai, jog nuo pasirinktų medžiagų (plytų ar akmens) priklauso ir mūro atsparumas.

Mūsų specialistai sienų mūrijimo darbus atlieka keliais etapais:

  1. Tarp pamato ir sienos įrengia hidroizoliaciją, sulaikančią iš apačios į viršų kylančią drėgmę.
  2. Mūrijimo arba blokelių montavimo procesas – mūrijami kampai, laikantis visų būtinų reikalavimų, mūrijamos eilės.
  3. Atliekami armavimo darbai (kas tam tikrą skaičių eilių).
  4. Baigus mūrijimo darbus, sienos uždengiamos plėvele arba hidroizoliacine medžiaga, saugančia nuo drėgmės.

Mūridami sienas mūsų specialistai laikosi visų būtinų reikalavimų, stengiasi saugoti sienas nuo lietaus patekimo ant plytų ir kitų gamtos reiškinių.

Ilgaamžiškumas, atsparumas ugniai, atmosferos poveikiui ir cheminėms medžiagoms – pagrindiniai mūro sienos privalumai. Be to, nuo mūrininko turimos kvalifikacijos ir atlikto darbo kokybės priklauso ne tik Jūsų pastato išorinis grožis, bet ir sienos stiprumas bei šilumos varža.