Stogų Dengimas

Home / Stogų Dengimas

Kokybiški, išvaizdūs, profesionaliai įrengti ir kliento poreikius atitinkantys stogai – dar viena mūsų siūloma paslauga. Stogų dengimas – atsakingas procesas, todėl ypač svarbu pasirinkti kvalifikuotus meistrus, turinčius patirties ir išmanančius įvairias stogų dangos subtilybes.

Lietuvoje populiariausios stogų rūšys:

  1. Šlaitiniai stogai, dengiami naudojant lakštines bei vienetines stogines medžiagas. Tokiu būdu dažniausiai dengiami gyvenamųjų (individualių) namų stogų. Patyręs stogdengys žino, kad Lietuvos klimatui labiausiai tinka statesni stogai, kurie atlaiko didelius kritulių kiekius ir žiemų atodrėkius.
  2. Plokšti stogai, dengiami naudojant rulonines dangas iš elastinių polimerinių medžiagų su oksiduotu bitumu, modifikuotu polimerais. Tokiu būdu dažniausiai dengiami senesnės statybos daugiabučiai. Patyręs stogdengys žino, kad tokios rūšies stogui didelės apkrovos tenka ir vasaros, ir žiemos sezonu, todėl svarbu tinkamai pasirinkti medžiagas.

„Moderni statyba“ gali uždengti stogus įvairiomis medžiagomis – betoninėmis, keraminėmis ar bituminėmis čerpėmis, valcuota skarda ir kitų rūšių danga. Be to, mūsų kvalifikuoti specialistai gali atlikti ir kitus su stogais susijusius darbus – stogų konstrukcijų įrengimą, šiltinimą ir skardinimą, lietaus nuvedimo sistemų montavimą ir kt. Kadangi stogus dengia nemažą patirtį sukaupę ir atsakingi stogdengiai, kokybė – nepriekaištinga.

Įgyvendinsime Jūsų norus arba pasiūlysime geriausius stogų dengimo sprendimus! Patarsime, kokia stogų dengimo rūšis geriausia Jūsų atveju ir kokios medžiagos tam tinkamiausios. Ilgaamžiškumas ir garantija – mūsų pažadas Jums!